D2TO020C10000JRE3 Vishay Sfernice RES SMD 1K OHM 5% 20W TO263 1k Ohm ±5% 20W Chip Resistor TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant, Non-Inductive Thick Film
Part Nnumber
D2TO020C10000JRE3
Description
RES SMD 1K OHM 5% 20W TO263 1k Ohm ±5% 20W Chip Resistor TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant, Non-Inductive Thick Film